lokalizacje naszych eventów

Hotel Regent

ul. Belwederska 23, 00-761 Warszawa

www.regent-warsaw.com

Hotel w centrum Warszawy. Regent Warsaw Hotel położony jest w bliskiej odległości od centrum Warszawy, tuż przy jednej z najpiękniejszych atrakcji stolicy Polski, jaką jest Park Łazienki Królewskie. Tylko kilka minut samochodem dzieli  hotel od Starego Miasta, zaś w sąsiedztwie znajdują się liczne biura i gmachy biznesowe, tj. Puławska Financial Centre.

 

Hotel znajduje się w bliskiej odległości od Międzynarodowego Lotniska na Okęciu im. Fryderyka Chopina.

HOTEL MARRIOTT

al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa

www.warsawmarriott.pl

Hotel Marriott Warszawa to miejsce, w którym odbywają się konferencje i inne oficjalne spotkania. Na powierzchni przekraczającej 2600 m² znajduje się 21 kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych i wystawienniczych.

 

Na terenie hotelu funkcjonuje też kasyno, ekskluzywny pasaż handlowy oraz lokale gastronomiczne, w tym słynąca z wybornej włoskiej kuchni Restauracja Parmizzano’s.

Hotel Radisson Blu Sobieski

pl. Artura Zawiszy 1, 02-025 Warszawa

www.radissonblu.com

Obiekt posiada 13 sal konferencyjnych, mogących pomieścić do 800 osób, wyposażonych w nowoczesny sprzęt.  Zapraszamy do wypoczynku w Centrum SPA oraz Fitnessu oferującym salę do ćwiczeń cardio oraz siłowych, saunę parową oraz salon SPA.

 

Hotel Radisson Blu Sobieski jest usytuowany zaledwie 6 km od największego w Polsce lotniska im. Chopina i zaledwie 1 km od Dworca Centralnego gwarantuje idealną lokalizację w samym centrum Warszawy.

 

HOTEL POLONIA PALACE

al. Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa

www.poloniapalace.com

Hotel konferencyjny Warszawa. W stylowych wnętrzach Hotelu Polonia Palace znajduje się 8 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 525m2, w których zorganizować konferencje dla 350 osób. Sale konferencyjne są nie tylko wygodne, ale jednocześnie wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, m.in. duży ekran projekcyjny (4 x 4.25), klimatyzację, nowoczesny sprzęt techniczny oraz subtelnie ukryty panel sterowania.

 

Konferencje w samym centrum miasta Warszawa!